Modern çizgiler

Akkülah Ltd. Şti. olarak 2011 yılına yeni hedeflerle ve yeni projelerle başlayarak inşaat sektörüne tam anlamıyla girmiş bulunmaktayız.

Şehrimizin güvende marka konumunda olan Akkülah Şirketi, inşaat sektöründe de bu güveni pekiştirmek arzusu ve azmindedir.

Modern çizgileri, sosyal yaşam alanları, sıra dışı yaklaşımlarıyla, kimsenin keyfini kaçırmadan, aile bütçesini sarsmadan üstelik daracık mekânlara sıkışmadan daire sahibi olun yaklaşımıyla yola çıkarak “İnsana verilen değer” sloganı ile müşterilerimize Akkülah Konutları’nı sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti

Akkülah İnşaat, gerçekleştirdiği anahtar teslim projeler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, şehrimizin mimari açıdan zenginleşerek güzelleşmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Güvenilir, sağlam, estetik ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için, Karaman’daki ev anlayışını yeniden tasarlıyoruz. İnşaatlarımızın temelinden çatısına kadar kullanılan tüm ana malzemeler, güvenlik anlamında şehrimize yeni bir anlayış getirmektedir.

Akkülah İnşaatla birlikte Karaman’da inşaat alanındaki güven ve estetik hemşerilerimizle buluşuyor.

Kaliteli yaşam alanları

Karaman’ın değişik mevkilerinde konut ve işyeri inşaatlarına devam eden şirketimizin sıra dışı uygulamalarıyla ticari ve sosyal yaşamın gelişmesinde önemli payı olmaktadır.

Devamlı değişen çağımızda kendimizi her konuda sürekli yenileyerek, şirket olarak, hep daha iyiye ulaşma gayesi ile sizlerin memnuniyetini sağlayarak hizmet etmek bizim için son derece önemlidir. Akkülah inşaat sadece bina değil aynı zamanda güven inşa eder. Şirketimiz kurulduğu ilk günden beri faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde olduğu gibi, inşaat sektöründe de kaliteden ödün vermeden insan güvenliği, sağlığı ve konforu ön planda olmak kaydıyla hizmet vermek ve alanında öncü kuruluşlar arasında olmayı hedeflemektedir.

Akkülah, Karaman’ın çehresini değiştirecek ve kaliteli ve çağdaş yaşam alanları Akkülah İnşaatla kazanılacaktır.

Daha özgür yaşamlar için KULLANIŞLI MEKANLAR!

Akkülah Güvencesiyle Konut Sahibi Olmak İçin Bize Ulaşın…
Bize Ulaşın!